Kontakt


Jubilæums Jamboretten

Har du spørgsmål? Vi har svarene!


Her finder du en liste over alle udvalgenes emaildresser.

Vi bestræber os på at svare i løbet af en uge.

 

Lejrcheferne - Janne & Frederik

lejrchef@jamborette.de

 

Administration - André

administration@jamborette.de

 

Økonomi – Martin M.

okonomi@jamborette.de

 

Kommunikation – Martin Z.

kommunikation@jamborette.de

 

Forplejning – Frank & Thomas

forplejning@jamborette.de

 

Fællesarrangementer – Tilo & Tor-Salve

arrangementer@jamborette.de

 

Lejrliv – Mette & Julia

lejrliv@jamborette.de

 

Aktiviteter – Nehle & Brian

aktiviteter@jamborette.de


Hike - Tobias

hike@jamborette.de